Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord eSATA-SATA (F / F)

Kodi i produktit:
62847
Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
4040849688911
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ditëve të sodit, gjithnjë e më shumë drive mund të lidhen me lidhje të jashtme me kapacitet të lartë duke përdorur një interface me shpejtësi më të madhe. Tani këto drive kanë SATA apo eSATA, që ka dalje prej 150 deri 300 MB/s varësisht nga varianti i interface. Kjo është një kabllo që ju mundëson të lidheni me një shpejtësi të madhe të drive me kapacitet të lartë, me një reduktim nga eSATA në SATA. Gjatësia e kabllos është 1 metra e cila është paraparë të jetë një gjatësi e përshtatshme për kabllo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
4040849688911
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
ESATA, SATA
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
ESATA (femër)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord eSATA-SATA (F / F) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE