Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord Patch UTP RJ45-RJ45 level 5e, 3m, e verdhë

Kodi i produktit:
247400
Dizajnuar për:
Rrjet
EAN:
8592220001285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
Sputp03Y

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Megjithëse transmetimet e të dhënave me valë janë rritur gjithnjë e më shumë kohët e fundit, përdorimi i kabllove konvencionale, shpesh edhe atyre më të avancuara analoge, është akoma më i dobishëm për disa lidhje. Prandaj, PremiumCord ju sjell kabllin e rrjetit të kategorisë 5e të projektuar për rrjetet Ethernet 10/100/1000 Mbps. Kjo kabllo UTP ka dizajn të drejtpërdrejtë dhe kështu është e përshtatshëm për lidhjen e një kompjuteri me një router ose HUB. Është e gjatë 3 m dhe ka dy ndërprerje RJ-45.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Rrjet
EAN:
8592220001285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
Sputp03Y
Lansuar:
24. 10. 2018
Lidhësit:
RJ-45
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Ngjyra:
E verdhë
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE