Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord SATA 6 Gb/s

Kodi i produktit:
79587
Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
4040849950247
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shumica e pllakave amë në interface-in e tyre kanë së paku një port për bartjen e të dhënave. Për lidhje mes pajisjeve ju keni nevojë për një kabllo të tillë. Kabllo PremiumCord SATA ka gjatësi të mjaftueshme prej 1 M, dhe mundëson lidhje të lehtë mes pajisjeve. Kabllo posedon me pjesë metalike për të parandaluar daljen e saj në rast aksidenti nga pajisja. Me këtë kabllo transferimi i të dhënave bëhet deri në 6 GB/sekondë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
4040849950247
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
8592220007850
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
SATA
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
SATA 7pin (femër)
Ngjyra:
E verdhë
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord SATA 6 Gb/s edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE