Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Port Delock Low Profile, Slot Bracket> 1 x Serial Pin, 1:1

Kodi i produktit:
234340
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
89300
Lansuar:
14. 4. 2018
Prodhuesi:
DeLock
Ueb-i i prodhuesit:
Delock.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konvertuesi i përshtatshëm për një port të profilit të ulët në pjesën e prapme të një kompjuteri që lejon një port të brendshëm COM të lidhet për të instaluar pastaj një pajisje të jashtme. Karakteristikat e kësaj pajisje janë një lidhje të jashtme serike DB9, dhe është konsolë instalimi e përshtatur me portin e profilit të ulët në PC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
89300
Lansuar:
14. 4. 2018
Prodhuesi:
DeLock
Ueb-i i prodhuesit:
Delock.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE