Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter i brendshem Axagon SATA - IDE

Kodi i produktit:
95218
Dizajnuar për:
Drive (Rom), hard disk, pllakë amë
EAN:
8595247901583
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RSI-X1
Lansuar:
19 Gusht 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Axago RSI -X1 është një adapter i brendshëm dy drejtimesh SATA-IDE që përdoret për lidhje të drejtpërdrejt me IDE- ATAPI pajisje përmes SATA interface me një PC apo anasjelltas. Gjithashtu përkrah ATAPI drive optike CD-ROM, DVD-ROM, CD-RW dhe DVD-RW. Lidhja SATA përkrah Hot Plug. Energjia e adapterit lidhet përmes një 4-pin floppy lidhës. Dimensionet e tij janë 60 x 50 x 12 mm dhe peshon 21 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Drive (Rom), hard disk, pllakë amë
EAN:
8595247901583
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RSI-X1
Lansuar:
19 Gusht 2011
Lidhësit:
IDE (ATA), SATA
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
IDE
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Prodhuesi:
AXAGON

Bashkangjitja Adapter i brendshem Axagon SATA - IDE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE