Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Akasa USB 3.0 për disqe HDD dhe SSD 2.5", 40 cm

Kodi i produktit:
194118
Dizajnuar për:
Laptop, PC, hard disk
EAN:
4710614536821
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USB 3.0 është e mjaftueshme për të lejuar transferimin e shpejtë dhe të lehtë dhe kopjen rezervë të të dhënave ose për të ruajtur dokumente të mëdha në HDD. Ka instalim të lehtë me mbështetje Plug-and-Play. Transmetuesi zgjidhet me anë të portit USB. Bën lidhjen e disqeve 2.5" SATA HDD dhe SSD. Ka shpejtësi të transmetimit: 5 GB/s (USB 3.0) dhe 480 Mb/s (USB 2.0). Mbështet sistemet operative: Windows XP / Vista / 7 / 8.x / 10 Mac OS X 10.3 dhe më lart. Gjatësia është 40 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, hard disk
EAN:
4710614536821
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,4
Kodi i prodhuesit:
AK-AU3-03BK
Lansuar:
13 Korrik 2016
Lidhësit:
SATA 22pin, USB 3.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
SATA 22pin (mashkull)
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Kabllo Akasa USB 3.0 për disqe HDD dhe SSD 2.5" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE