Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Akasa USB 3.0

Kodi i produktit:
194069
Dizajnuar për:
Laptop, PC, pllakë amë
EAN:
4710614532694
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja Akasa USB 3.0 ka dy porta 3.0 në anët e saj, të lidhura së bashku në një portë të vetme e cila shërben për lidhje me pllakën amë. Lidhësit janë të tipit A, si dhe kablloja ka gjatësi prej 30 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, pllakë amë
EAN:
4710614532694
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,3
Kodi i prodhuesit:
AK-CBUB12-30BK
Lansuar:
13 Korrik 2016
Lidhësit:
USB 3.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Port hyrës USB 3.0
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
USB-A (mashkull)
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Kabllo Akasa USB 3.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE