Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Docking Station PremiumCord USB 3.0

Kodi i produktit:
77984
Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
8592220006877
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220006877
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania PremiumCord ofron një gamë të gjerë të produkteve sa u përket kabllove dhe aksesorëve të tjerë me kualitet të lartë. Një prej këtyre produkteve është edhe kjo kabllo përçuese, e njohur si Docking Station. Produkti iu lejon t’i lidhni disqet SATA me madhësi prej 2.5” dhe 3.5” me një USB 3.0, i cili ka filluar të paraqitet gjithmonë e më shumë në botën e teknologjisë. Prodhuesi siguron përshtatshmëri operimi me Windows 2000/XP/VISTA/7 dhe Mac OS v9.2+.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
8592220006877
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220006877
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
SATA 22pin, USB 3.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
SATA 22pin (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Kabllo Docking Station PremiumCord USB 3.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE