Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo furnizuese për procesor C-TECH

Kodi i produktit:
60822
Dizajnuar për:
Pllakë amë, furnizues energjie
EAN:
8716309022859
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC-PSU-4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo shërben për furnizimin me energji të procesorit CPU, posedon lidhësin katër pinësh dhe ka një gjatësi prej 15 sm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Pllakë amë, furnizues energjie
EAN:
8716309022859
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC-PSU-4
Lansuar:
23 Janar 2015
Lidhësit:
4pin konektor CPU, molex
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Molex (mashkull)
Për lidhës:
Konektor 4pin
Prodhuesi:
C-Tech

Bashkangjitja Kabllo furnizuese për procesor C-TECH edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE