Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse PremiumCord 2.5 "HDD në kompjuter

Kodi i produktit:
67006
Dizajnuar për:
Hard disk, pllakë amë
EAN:
8592220002022
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
IDE (ATA), molex

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është e pamundur është të lidhni një disk 2.5" IDE në një interface klasik IDE për shkak të pa përputhshmërisë që kanë. Ky problem zgjidhet në mënyrë të përsosur me SATA interface, ku disqet portative janë të përputhshme me disqet klasike, por në qoftë se përdoret ndonjë interface IDE edhe më i vjetër atëherë nevojitet kjo kabllo lidhëse. Lidhni diskun tuaj 2.5" IDE me kompjuterin tuaj me ndihmën e këtij produkti.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Hard disk, pllakë amë
EAN:
8592220002022
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
IDE (ATA), molex
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
IDE, molex (femër)
Për lidhës:
IDE
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord 2.5 "HDD në kompjuter edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE