Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord 5.25"(molex) to P4 (4pin)

Kodi i produktit:
66652
Dizajnuar për:
Pllakë amë
EAN:
4040849513626
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KN-4

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllot e markës Premium cord në vendin tonë kanë rritje të vazhdueshme të popullaritetit. Kjo për shkak të cilësisë së performancës, të krahasueshme me prodhuesit udhëheqës në botë, dhe shpenzimet e ulëta për etiketimin e produktit. Një nga produktet më interesante me një përdorim të veçantë për një grup të vogël të përdoruesve është PICOe power CPU.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Pllakë amë
EAN:
4040849513626
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KN-4
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
4pin konektor CPU, molex
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Molex (mashkull)
Ngjyra:
Zezë, verdhë
Për lidhës:
CPU 4 pin
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord 5.25"(molex) to P4 (4pin) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE