Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord USB 3.0

Kodi i produktit:
80745
Dizajnuar për:
PC, hard disk
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220010409
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka PremiumCord ka një gamë shumë të gjerë të produkteve me një sërë kabllosh dhe pajisjesh të tjera që lidhen me këto produkte. Midis tyre, ky produkt është i veçantë. Lejon lidhjen deri në dy 2,5'' & 3.5'' për USB 3.0, e cila kohët e fundit ka filluar të shfaqet gjithnjë e me më shumë pajisje. Për shkak të furnizimit të pamjaftueshëm të porte USB për modern të kapacitetit të lartë, disku SATA është ende i nevojshëm për të lidhur përshtatësin AC. Çdokush i interesuar në këtë produkt, do të ndahet i kënaqet me përmasat kompakte dhe aftësinë për të lidhur pajisjet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, hard disk
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220010409
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
SATA, USB 3.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord USB 3.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE