Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord USB 3.0 - përshtatës SATA-IDE

Kodi i produktit:
80746
Dizajnuar për:
PC, hard disk
EAN:
8592220010416
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220010416

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania PremiumCord kujdeset për të gjithë spektrin e prodhimit të pajisjeve të ndryshme për pajisje shtëpiake elektronike, teknologjisë kompjuterike dhe gjithashtu ofron një sasi të madhe të kabllove, qëi do të sigurojë një transferim të sigurt dhe të shpejtë të të dhënave. Modeli është i dizajnuar ekskluzivisht për përdorim të brendshëm. Modeli 8592220010416 iu lejon të lidhni drive-ët SATA dhe IDE të madhësisë 2.5" dhe 3.5".Njerëzit që interesohen për këtë pajisje do të ndahen të kënaqur nga madhësia kompakte dhe aftësia për të lidhur pajisjet shpejtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, hard disk
EAN:
8592220010416
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220010416
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
PATA, SATA, USB 3.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
SATA 7pin (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord USB 3.0 - përshtatës SATA-IDE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE