Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo reduktuese PremiumCord 2x5.25" Molex - 8 pin për kartelë grafike PCI-E

Kodi i produktit:
247414
Dizajnuar për:
Kartelë grafike
EAN:
4040849932410
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Kn-13
Lansuar:
26. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky adapter shërben për lidhjen e energjisë adicionale me kartela grafike PCI-Express. Kablloja është e dizajnuar për të mbajtur ngarkesë minimale prej 2A. Ajo nuk është e përshtatshme për të lidhur kartela grafike që kanë më shumë ngarkesë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kartelë grafike
EAN:
4040849932410
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Kn-13
Lansuar:
26. 10. 2018
Lidhësit:
Molex
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
8pin (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE