Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo reduktuese SATA - 1x 5.25 2xSATA

Kodi i produktit:
46669
Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
8716309039246
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC-SATA-PSY

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo njihet për popullaritetin e saj të pajisjeve Serial ATA dhe prezencën e burimeve të reja të kabllove standarte SATA, e cila edhe në burime më të vjetra prapë do të jetë shumë cilësore. Këto lloje të kabllove kanë çmim të arsyeshëm duke e bërë blerjen e tyre si një investim me vend. Kjo është një risi në ofertat e kësaj marke. Avantazh i kësaj kablloje është fakti që posedon disa lidhës Serial ATA duke përdorur një brez klasik të lidhjes Molex, që përdoret për të furnizuar disqet optikale dhe hard disqet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Hard disk
EAN:
8716309039246
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC-SATA-PSY
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
Molex, SATA për energji elektrike
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Për lidhës:
SATA (power)
Prodhuesi:
OEM

Bashkangjitja Kabllo reduktuese SATA - 1x 5.25 2xSATA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE