Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lidhëse për kabllo Akasa AK-TK-01BK

Kodi i produktit:
114506
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
4710614532793
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-TK-01BK
Lansuar:
26 Shtator 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lidhëset për kabllo nga Akasa AK-TK-01BK janë një zgjidhje praktike për të lidhur kabllot dhe për një organizim më të mirë të kabllove brenda kasës, gjë që e bën më të lehtë rrjedhjen e ajrit dhe shpërndarjen e nxehtësisë brenda kasës. Ky set përmban një mbështjellës për kabllo me diametër 10 mm me një gjatësi prej 1.5 metrave, një mbështjellës për kabllo me diametër 16 mm dhe me një gjatësi prej 1 metre, si dhe 10 lidhëse me një gjatësi prej 200 mm dhe 20 lidhës me gjatësi prej 100 mm. Gjithashtu ka edhe 10 kabllo vetë-ngjitëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
4710614532793
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-TK-01BK
Lansuar:
26 Shtator 2012
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Lidhëse për kabllo Akasa AK-TK-01BK edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE