Kabllo AXAGON Bumm-AM02QG, e gjelbër

100%
4.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.75€ në muaj  

200950
4 artikuj
+
Shto në listen e dëshirave
Kablloja AAGON Bumm-AM02QG shërbejnë për lidhjen e kabllove me mikro USB M me USB të tipit A M. Përmes saj bëhet sinkronizimi i shpejtë i të dhënave nga telefoni ose tableti. Kjo kabllo e cilësisë së lartë ka konduktorë të bakrit pa oksigjen, mbulues të trefishtë të telave si dhe kontakte të praruara në ar. Garanton transferim të shpejtë dhe cilësor të të dhënave, si dhe karikim të shpejtë të pajisjeve me 2 A. Është e gjatë 0.2 m dhe peshon 14 g.

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903235
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2
Kodi:
BUMM-AM02QG
Lansuar:
22 Tetor 2016
Lidhës të praruar në flori:
Po
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2A
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
E gjelbër
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
AXAGON
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera