Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

KABLLO AXAGON Bumm-AM02QL, e kaltër, 0.2 m

Kodi i produktit:
200951
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903273
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AXAGON Bumm-AM02QL është një kabllo mikro USB me mikro USB mashkull / tipi mashkull A i USB-së për sinkronizimin e shpejtë të të dhënave të telefonave dhe tabletave. Kjo kabllo siguron transmetimin e shpejtë dhe stabil të të dhënave si dhe mbushje të shpejtë të pajisjeve mobile me 2A. Gjatësia e kësaj kablloje është 0.2m, peshon 14 g ndërsa ngjyra e saj është e kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903273
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2
Kodi i prodhuesit:
BUMM-AM02QL
Lansuar:
22 Tetor 2016
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2A
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Kaltër
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
AXAGON
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja KABLLO AXAGON Bumm-AM02QL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE