Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo AXAGON Bumm-AM05QW, micro USB 2.0, 0.5 m

Kodi i produktit:
200982
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903402
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja AXAGON Bumm-AM05QW me lidhës micro USB 2.0 dhe një port USB të tipit A M është dizajnuar për transferimin e të dhënave nga telefoni në kompjuter apo për të karikuar telefonin apo tabletin tuaj, qoftë drejtpërdrejt nga kompjuteri apo përmes një adapteri. Kablloja është shumë e fortë dhe e qëndrueshme, e përbërë nga materiali kualitativ. Ajo minimizon ndërhyrjet, parandalon humbjen e sinjalit si dhe lejon transferim stabil të të dhënave. Ky transferim i shpejtë të të dhënave realizohet përmes lidhësve stabil si dhe limitimit të oksidimit. Kablloja ka gjatësi prej 0.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903402
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5
Kodi i prodhuesit:
BUMM-AM05QW
Lansuar:
22 Tetor 2016
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2A
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
AXAGON
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo AXAGON Bumm-AM05QW edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE