Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo AXAGON Bumm-AM10QG, e gjelbër

Kodi i produktit:
200984
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903259
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AXAGON – BUMM – AM10QG lidh kabllot micro USB me micro USB mashkullor / USB tip A për sinkronizim të dokumenteve karikimin e telefonave dhe tabletave. Ka përputhshmëri me USB 2.0 / USB 1.1. Është i përshtatshëm me telefonat e thjeshtë dhe smartphone, tableta, kamera dhe tjera pajisje me lidhës micro USB. Gjatësia është 1m dhe ka ngjyrë të gjelbër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903259
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
BUMM-AM10QG
Lansuar:
22 Tetor 2016
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2A
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
E gjelbër
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
AXAGON
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo AXAGON Bumm-AM10QG edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE