Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo AXAGON Bumm-AM20QL 2 m, e kaltër

Kodi i produktit:
200991
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903303
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja USB 2.0 është e përputhshme me USB 1.1 dhe përfshin bartje të të dhënave me shpejtësi prej 480 Mb / s. Mundëson karikim të shpejtë deri në 2A dhe përfshin përçues të ndërtuar nga materiali i bakrit. Produkti parandalon humbjen e sinjalit dhe siguron konektim të besueshëm dhe të fortë duke e mënjanuar oksidimin. Ky produkt garanton jetëgjatësi të zgjatur të produktit me efekt anti-kink dhe dizajn të hollë. Është ideal për teknologjinë Quick charge, Adaptive Fast Charger, SmartPower, PumpExpress +, TurboPower dhe VOOC Flash Charge. Kablloja ka gjatësi prej 2 m dhe ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903303
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
BUMM-AM20QL
Lansuar:
22 Tetor 2016
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2A
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Kaltër
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
AXAGON
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo AXAGON Bumm-AM20QL 2 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE