Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Belkin Mixit USB 2.0 micro-B , 1.2 m, e bardhë

Kodi i produktit:
182490
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
7458836822878
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja Belkin Mixit-Metallic përdoret për rimbushjen dhe sinkronizimin e pajisjeve të sistemit Android. Përparësia e saj është gjatësia prej 1.2 m. Kjo kabllo është dizajnuar për t'i bërë ballë edhe barrëve më të rënda. Mund të përdoret për pajisje si Galaxy S5, Galaxy S4, Galaxy S II, Galaxy S II - AT,, Galaxy S3, Galaxy S Vibrant, Galaxy Tab 2 - 7, Galaxy Tab - 7, Galaxy Tab, Galaxy Tab - 10.1, Galaxy tab 2, Galaxy Nexus, Galaxy Note II, Galaxy S6, Galaxy S6 edge dhe më shumë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
7458836822878
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
F2CU021bt04-WHT
Lansuar:
2 Dhjetor 2015
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Micro USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Belkin Mixit USB 2.0 micro-B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE