Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo e zezë AXAGON Bumm-AM20QB

Kodi i produktit:
200989
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903228
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja me lidhës USB 2.0, me mikro lidhës USB dhe një tip A të USB M është dizajnuar për të transferuar të dhëna nga pajisjet portative në një kompjuter ose për të karikuar telefonin dhe tabletin tuaj përmes portit të kompjuterit ose përmes kokës së karikuesit. Kjo kabllo e bërë nga materialet cilësore është shumë e fortë dhe e qëndrueshme.

Vlerësimet

Funksionon ashtu siq eshte e shkruar fast charging dhe gjithashtu shum e mir per mbartjen e fotove nga tel ne pc ose e kunderta definitivisht jau rekomandoj
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903228
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
BUMM-AM20QB
Lansuar:
22 Tetor 2016
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2A
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
AXAGON
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo e zezë AXAGON Bumm-AM20QB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE