Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo GSM ADATA knit

Kodi i produktit:
191815
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
4712366965270
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja ADATA e lidhur me USB mikro dhe USB të dyanshme është e dizajnuar që të transferojë të dhënat nga pajisja mobile në kompjuter, ose të mbushë telefonin apo tabletin në mënyrë direkte ose me anë të përshtatësit. Kjo kabllo me USB mikro me siguri që do të bëhet një aksesorë i domosdoshëm për telefonin tuaj. Pajisja siguron një lidhës USB që e futni në kompjuter apo mbushës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
4712366965270
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
AMUCAL-100CMK-CBL
Lansuar:
26 Maj 2016
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2.4A
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Kaltër
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
ADATA
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo GSM ADATA knit edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE