Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo lidhëse AXAGON Bumm-AM02QO, 0.2 m, ngjyrë portokalli

Kodi i produktit:
200952
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903310
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AXAGON - BUMM- AM02QO është kabllo lidhëse me micro USB mashkullore / USB e tipit A për sikronizim të të dhënave në telefona dhe tableta. Kablloja me kualitet të lartë përbëhet nga përçues bakri, elementë tri shtresorë dhe kontakte të punuar me ar. Garanton transmetim të shpejtë dhe të qëndrueshëm të të dhënave si dhe karikim të pajisjeve me 2 A. Funksioni DATA SYNC CHARGING & FAST mundëson që njëkohësisht të bëhet transferimi i të dhënave dhe karikmi i baterisë së pajisjes së lëvizshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903310
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2
Kodi i prodhuesit:
BUMM-AM02QO
Lansuar:
22 Tetor 2016
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2A
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Portokalli
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
AXAGON
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo lidhëse AXAGON Bumm-AM02QO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE