Kabllo lidhëse AXAGON Bumm-AM02QP - 0.2m, ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
200953
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903358
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USBAXAGON Bumm-AM20QP është kabllo e cila shërben për karikim e pajisjeve si dhe transferimin e të dhënave nga një pajisje në tjetrë. Kjo kabllo vjen me kualitet të lartë dhe është bërë nga materiale të qëndrueshme. Ka shpejtësi transferi prej 480Mb/s. Produkti ka dizajn elegant dhe të qëndrueshëm ndaj kushteve të jashtme. Është e përshtatshme për telefona, tabletë si dhe çfarëdo pajisje që përmban një port micro USB. Është e gjatë 0.2 m dhe peshon 14 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903358
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2
Kodi i prodhuesit:
BUMM-AM02QP
Lansuar:
22 Tetor 2016
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2A
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Rozë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
AXAGON
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo lidhëse AXAGON Bumm-AM02QP - 0.2m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE