Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo lidhëse AXAGON Bumm-AM20QG

Kodi i produktit:
200990
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903266
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

USBAXAGON Bumm-AM20QG është kabllo e cila shërben për karikim e pajisjeve si dhe transferimin e të dhënave nga një pajisje në tjetrë. Kjo kabllo vjen me kualitet të lartë dhe është bërë nga materiale të qëndrueshme. Ka veçoritë Quick Charge, Karikues Adaptiv të Shpejtë, Smartpower, PumpExpress, TurboPower, Charge VOOC Flash. Ka shpejtësi transferi prej 480Mb/s. Produkti ka dizajn elegant dhe të qëndrueshëm ndaj kushteve të jashtme. Është e përshtatshme për telefona, tabletë si dhe çfarëdo pajisje që përmban një port micro USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903266
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
BUMM-AM20QG
Lansuar:
22 Tetor 2016
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2A
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
E gjelbër
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
AXAGON
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo lidhëse AXAGON Bumm-AM20QG edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE