Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse Samsung për telefonë/tabletë

Kodi i produktit:
81372
Dizajnuar për:
Fotoaparat, nagivim GPS, celularë, MP3/MP4 Player, video kamerë
EAN:
8808987768614
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
APCBU10BBECSTD

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung-u është prodhues lider i pajisjeve elektronike, specifikisht kamerave digjitale, televizora, monitorë, telefona mobil etj. Për produktet e tyre po ashtu prodhojnë edhe një varg aksesorësh për produktet e tyre, të përqendruar në kabllot e të dhënave me lidhës mikro USB-je dhe USB 2.0, i cili është i dizajnuar për telefonat mobil të Samsung-it. Me këtë kabllo mund ta lidheni telefonin tuaj mobil me kompjuter. Kablloja funksionon për modelet: Samsung B3210, B3310, B7330, B7610, C3300, C5110, C5510, C6625, G810, i5700, i8000, i8320, i8510, i8910, i9000 Galaxy S, M2520L, M6710, M7500, M7600, M8910, S3550, S5350, S5500, S5510, S5520, S5530, S5560, S5600, S5620, S7070, S7220, S7350, S7510, S7550, S8000, S8300, S8500.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, nagivim GPS, celularë, MP3/MP4 Player, video kamerë
EAN:
8808987768614
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
APCBU10BBECSTD
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE