Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo me kapëse SCOSCHE 2v1, USB - Lightning, e zezë / hirtë

Kodi i produktit:
233528
Dizajnuar për:
Apple iPhone, Tablet
EAN:
0339910622836
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PSC-1000
Lansuar:
28. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Elegance dhe zgjidhje praktike në një. Kjo është një risi nga Scosche. Është një kabllo e gjatë prej 7 cm me një goditje të parakohshme, në sajë të së cilës ju gjithmonë mund ta mbani atë me ju. Bashkangjiteni me shpinën tuaj, çelësat, çantën - kudo që të doni. Madhësia e vogël dhe materialet me cilësi të lartë janë gjithashtu një avantazh i garantuar. Përveç kësaj, kablli vjen me një kapak mbrojtës për të parandaluar dëmtimin e lidhësit. Kablloja e kabllit Scosche është e përshtatshme për telefonat celularë Apple me lidhësin Lightning.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Apple iPhone, Tablet
EAN:
0339910622836
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PSC-1000
Lansuar:
28. 3. 2018
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Për mbushje, për transferime
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
E zezë, e hirtë
OTG (On-The-Go):
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Scosche
Ueb-i i prodhuesit:
Scosche.com

Bashkangjitja Kabllo me kapëse SCOSCHE 2v1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE