Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Micro USB ADATA, 1 metër

Kodi i produktit:
191810
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
4712366965256
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo nga ADATA me një lidhës micro USB dhe me një USB të dyanshme është e dizajnuar për të transmetuar të dhëna nga një telefon celular tek një kompjuter. Këtë kabllo mund ta lidhni direkt në kompjuter apo në ndonjë prizë dhe mund ta përdorni për të karikuar pajisjet tuaja si telefon celular apo tablet. Kablloja është shumë e fortë dhe e qëndrueshme, e ndërtuar nga materiale me cilësi të lartë dhe ka mbështjellës prej alumini i cili mbron pajisjen nga ndërhyrjet elektromagnetike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
4712366965256
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
AMUCAL-100CMK-CSV
Lansuar:
26 Maj 2016
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2.4A
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Argjendtë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
ADATA
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Micro USB ADATA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE