Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo microUSB Evolveo

Kodi i produktit:
145837
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SGP-Q4USB
Lansuar:
1 Mars 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për përdoruesit e telefonëve celularë, prodhuesi Evolveo sjell një gamë të gjerë të aksesorëve praktik. Midis tyre është edhe kjo kabllo origjinale USB, e cila shërben për lidhjen midis telefonit dhe kompjuterit, apo mund të përdoret edhe si karikues. Kjo kabllo është e pajisur me lidhës USB dhe microUSB, ndërsa është e dizajnuar për telefonin StrongPhone Q4 dhe pajisjet e mençura Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SGP-Q4USB
Lansuar:
1 Mars 2014
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
Evolveo
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo microUSB Evolveo edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE