Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo MicroUSB PowerCube, 80cm

Kodi i produktit:
163810
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë
EAN:
8718444082798
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania PowerCube sjellë në market një produkt të ri të cilën do ta çmojë secili përdorues i pajisjeve elektronike. Ju nuk do të keni nevojë të merrni me vete 3 kabllo të ndryshme, për shkak se koka e kabllos PowerCube ka 3 ndërlidhës të ndryshëm. Ndërlidhësit e kokës se kabllos janë miniUSB, microUSB dhe Lightning. Gjatësia standarde është 80 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë
EAN:
8718444082798
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,8
Kodi i prodhuesit:
POWER USB CABLE
Lansuar:
22 Nëntor 2014
Lidhësit:
Lightning, micro USB, mini USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Lightning, micro USB (mashkull), mini USB (mashkull)
Prodhuesi:
PowerCube
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo MicroUSB PowerCube edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE