Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord Micro USB 2.0 AB

Kodi i produktit:
199552
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8592220013714
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,75

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PremiumCord Micro USB 2.0 AB 0.75 metra për karikim të shpejtë përbëhet prej teli të trashë bakri AWG 24 2x + 2x AWG28 me mbrojtje të dyfishtë. Kjo ju lejon të karikoni telefonin tuaj duke e lidhur direkt me portin USB të kompjuterit. Është i përshtatshëm për çdo pajisje me një lidhës mikro USB. Mundëson lidhje në internet, transferim të dhënash, shërbime faks, një opsion për të ngarkuar logot, Wallpapers, ringtone, ikona, aplikacione Java dhe lojëra. Pasi mundësohet lidhja madje mund të menaxhoni file, foto, MP3, të përdorni librin e kontakteve, kalendarin, duke përfshirë sinkronizimin me PC. Natyrisht, edhe të redaktoni të dhënat dhe numrat e telefonit në kartën SIM. Kabllo është projektuar për marka dhe lloje të zgjedhura të telefonave me mikro USB, siç janë Blackberry, HTC, LG, Motorola, Myphone, Nokia, Samsung dhe Sony Ericsson.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8592220013714
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,75
Kodi i prodhuesit:
Ku2m07f
Lansuar:
27 Shtator 2016
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord Micro USB 2.0 AB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE