Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord Micro USB

Kodi i produktit:
117058
Dizajnuar për:
Fotoaparat, nagivim GPS, MP3/MP4 Player, PC, hard disk, video kamerë
EAN:
8592220011529
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kabllo, e cila në anën hyrëse ka një USB klasike dhe të shpejtë 3.0 e tipit A dhe në daljen anësore ka një USB 3.0. Kjo kabllo është deri në 10 herë më e shpejtë se versioni i mëparshëm. Lidhjet janë vendosur në mënyrë që të rritet rezistenca e tyre dhe kablloja është e mbrojtur për të parandaluar humbjen ose ndërhyrjet e padëshirueshme. Gjatësia e kësaj kablloje është 0.5 m dhe ka një ngjyrë të zezë elegante.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, nagivim GPS, MP3/MP4 Player, PC, hard disk, video kamerë
EAN:
8592220011529
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,5
Kodi i prodhuesit:
Ku3ma05bk
Lansuar:
20 Tetor 2012
Lidhësit:
Micro USB, USB 3.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE