Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord Micro

Kodi i produktit:
77709
Dizajnuar për:
Fotoaparat, nagivim GPS, MP3/MP4 Player, PC, hard disk, video kamerë
EAN:
4016032272618
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PremiumCord vjen me pajisje të kualitetit në formën e një kablloje lidhëse. Kablloja përdoret për të lidhur dy pajisje. Kabllo ka dy lidhje në një anë dhe një lidhës USB 3.0 të tipit A nga ana tjetër micro USB 3.0 tipit B. Kjo kabllo 3 metra siguron shkallë të lartë të transmetimit deri në 5Gbps, që është deri në 10 herë shpejtësi më e shpejtë se USB-të standarde 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, nagivim GPS, MP3/MP4 Player, PC, hard disk, video kamerë
EAN:
4016032272618
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
8592220007744
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
Micro USB, USB 3.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord Micro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE