Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord USB - 2m, e zezë

Kodi i produktit:
63269
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
EAN:
8592220008482
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja PremiumCord USB / AB verzioni 1.1 ofron shpejtësi maksimale të transferimit të të dhënave prej 12 Mb / s. USB version 2.0 ofron shpejtësi prej gati 40 herë më të larta, përkatësisht deri në 480 Mb/s dhe është i përshtatshëm për lidhje me disqe të jashtme si dhe kamera digjitale, skanerë dhe pajisje të tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
EAN:
8592220008482
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
8592220002220
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
Mini USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
MiniUSB B 4pin (Mitsumie) (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord USB - 2m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE