Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord USB AB mikro

Kodi i produktit:
143560
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, MP3/MP4 Player, video kamerë, PC
EAN:
8592220012144
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo USB e verzionit 1.1 ofron shpejtësi maksimale të transferimit të të dhënave prej 12 Mbit/s. Kurse kabllo USB e verzionit 2.0 ofron shpejtësi prej gati 40 herë më të larta, përkatësisht deri në 480 Mbit/s dhe është e përshtatshme për lidhjen e disqeve të jashtme, si dhe kamera dixhitale, skanerë dhe pajisje të tjera. Kjo kabllo është e llojit F BUS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, MP3/MP4 Player, video kamerë, PC
EAN:
8592220012144
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
8592220012144
Lansuar:
7 Janar 2014
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Micro USB B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord USB AB mikro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE