Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Remax Aurora 2in1, ngjyrë e verdhë

Kodi i produktit:
191099
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8588006409253
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja për lidhje cilësore Remax Aurora 2në1 është dizajnuar për telefona dhe tabletë nga marka Apple. Kjo kabllo mundëson përdorimin e tre lidhësve që përdoren për të lidhur pajisjen Apple me pajisjet tjera që janë lidhja me USB, lidhja me Lightning ose lidhja me mikro USB M. Llojllojshmëria e lidhësve të saj mundëson që ajo të lidhet në shumë mënyra dhe të lidhë disa pajisje njëkohësisht. Kjo kabllo gjithashtu mund të përdoret për të karikuar pajisjet tuaja, qoftë përmes kompjuterit apo kokës së karikuesit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8588006409253
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
AA-1146
Lansuar:
14 Maj 2016
Lidhësit:
Lightning, micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
E gjelbër
Për lidhës:
Lightning, micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
Remax
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE