Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Samsung micro USB, e bardhë

Kodi i produktit:
181994
Dizajnuar për:
Fotoaparat, nagivim GPS, MP3/MP4 Player, PC, laptop, video kamerë
EAN:
8592118105071
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung micro USB kabllo me ngjyrë të bardhë ofron lidhjen mes pajisjeve me një port USB dhe micro USB që mundësojnë lidhjen mes kompjuterit tuaj dhe telefonit Samsung. Kablloja është e prodhuar direkt nga kompania dhe mund të përdoret jo vetëm për rimbushjen e telefonit tuaj, mirëpo edhe për transferimin e të dhënave. Ka një dizajn elegant si dhe me këtë kabllo ju mund të lidhni një numër pajisjesh që i përkasin brendit Samsung.

Vlerësimet

Jeni me te miret
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, nagivim GPS, MP3/MP4 Player, PC, laptop, video kamerë
EAN:
8592118105071
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
ECB-DU4AWE bulk
Lansuar:
24 Nëntor 2015
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Samsung micro USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE