Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Skross Charge'n micro USB, 1 m, e bardhë

Kodi i produktit:
189866
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë
EAN:
7640166320258
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo praktike me lidhës USB është e përshtatshme për transferimin e të dhënave nga telefoni, kompjuteri apo tableti juaj. Ajo gjithashtu mund të përdoret për karikimin e këtyre pajisjeve. Kablloja ka lidhës micro USB, USB 2.0, si dhe është e gjatë 1 metër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë
EAN:
7640166320258
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
DC20
Lansuar:
6 Maj 2016
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Micro USB-B (mashkull)
Prodhuesi:
SKROSS
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Skross Charge'n micro USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE