Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo USB AXAGON BUMM-AM02QB, e zezë

Kodi i produktit:
198248
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903198
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AXAGON Bumm-AM02QP është kabllo lidhëse e cila përdor mikro-konektor të tipit mashkullor të sinkronizojë të dhënat. Kualiteti i lartë i kabllos është rezultat i konduktorëve që nuk përdorin oksigjen, gjë e cila garanton transferim stabil dhe të shpejtë të të dhënave. Kjo kabllo shërben edhe si karikues i pajisjeve të ndryshme. Shkalla e transferimit të të dhënave arrin deri në 480 Mb / s. Kjo kabllo është e përshtatshme të përdoret për shumicën e pajisjeve elektronike duke filluar prej telefonëve deri te kamerat. Gjatësia e kabllos është 0,2 metra dhe peshon 14 gram. Pakoja përmban edhe një mikro USB kabllo mbushëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8595247903198
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2
Kodi i prodhuesit:
BUMM-AM02QB
Lansuar:
22 Tetor 2016
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Karikim i shpejtë 2A
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
AXAGON
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo USB AXAGON BUMM-AM02QB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE