Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo USB Premium

Kodi i produktit:
70717
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
EAN:
4040849939181
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Portet moderne USB janë një ndër interface-t më të përdorura deri më sot. Aplikimi i saj shkon nga pjesët shtesë të kontrollit me anë të një pajisje të prodhimit. Ofron shpejtësi maksimale të transferimit të të dhënave. Mund të përdoret për lloje të ndryshme të pajisjeve me një lidhës mikro USB, të tilla si lloje të përzgjedhura të kamerave ose telefonave celularë. I përshtatshëm për lidhjen disqet e jashtme, si dhe kamera digjitale, skaner dhe pajisje të tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
EAN:
4040849939181
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo USB Premium edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE