Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo vazhduese PremiumCord USB A-B

Kodi i produktit:
130874
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, MP3/MP4 Player, video kamerë, PC
EAN:
4040849623349
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PremiumCord është kompani që prodhon kabllo cilësore, lidhës dhe aksesorë të ndryshëm. Në këtë rast kabllo me lidhës USB 2.0 dhe me gjatësi 1 m iu lejon ta mbushni telefonin tuaj kur ju lidheni me kompjuter direkt nga porta USB e kompjuterit. Kabllo është e prodhuar për të lidhur të gjitha pajisjet që kanë USB të vogël si telefonat mobil apo kamerat digjitale. Është e përshtatshme për mbushje dhe transmetim të të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, MP3/MP4 Player, video kamerë, PC
EAN:
4040849623349
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
4040849623349
Lansuar:
3 Korrik 2013
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo vazhduese PremiumCord USB A-B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE