Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mikro kabllo PremiumCord USB 3.0

Kodi i produktit:
77708
Dizajnuar për:
Fotoaparat, nagivim GPS, MP3/MP4 Player, PC, hard disk, video kamerë
EAN:
8592220007737
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo PremiumCord përdoret për t’i lidhur dy pajisje. Ajo ka dy lidhës në njërën anë (cfare lidhes?) dhe një lidhës USB të tipit 3.0 A nga ana tjetër. Kjo kabllo dy metërshe siguron bartje të sigurt dhe të shpejtë të të dhënave deri në 5Gbps. Shpejtësia e tillë është dhjetë herë më e shpejtë sesa një USB standard 2.0

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, nagivim GPS, MP3/MP4 Player, PC, hard disk, video kamerë
EAN:
8592220007737
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
8592220007737
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
Micro USB, USB 3.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro USB B (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Mikro kabllo PremiumCord USB 3.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE