Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Adapter Akasa miniHDMI

Kodi i produktit:
132966
Dizajnuar për:
Celularë, PC, tablet
EAN:
4710614533608
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,25

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Një numër i madh i pajisjeve si telefona ose tabletë janë të pajisur me lidhje miniHDMI të cilat iu mundësojnë të lidhni ekranin tuaj me pajisje të jashtme si TV, monitorë ose projektorë. Ju do ta vlerësoni këtë përshtatës praktik. Adapteri ka një anë hyrëse miniHDMI të tipit mashkull i cili mund të lidhet me shumë lloje të pajisjeve. Në dalje ka një interface të tipit HDMI femër i cili mundëson lidhjen me pajisjet e jashtme. Gjatësia e tij është 25 cm dhe ju lejon që të shihni kualitet të plotë HD të videos (video me kualitet te plote HD) me shpejtësi deri në 10.2Gbps. Produkti ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, PC, tablet
EAN:
4710614533608
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,25
Kodi i prodhuesit:
AK-CBHD10-25BK
Lansuar:
21 Gusht 2013
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI, mini HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
HDMI A (femër)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Mini HDMI (mashkull)
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE