Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Akasa USB OTG

Kodi i produktit:
150659
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
EAN:
4710614534872
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 0.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Akasa është prodhuesi kryesor i një shumëllojshmërie produktesh kompjuterike, notebook-ëve dhe aksesorëve të tjerë për telefon. Produkt i tillë është edhe kablloja USB OTG. Siguron kualitet të lartë dhe iu lejon t'i lidhni dy pajisje të jashtme USB si për shembull: tastaturë, mi, modul GPS, Bluetooth etj. Për pajisjet e përputhshme me mikro USB OTG. Kjo e bën të lehtë lidhjen e celularit tuaj me një tablet apo tastierë për zgjerim përdorimi.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, video kamerë
EAN:
4710614534872
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15
Kodi i prodhuesit:
AK-CBUB25-15BK
Lansuar:
12 Prill 2014
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Micro USB (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
OTG (On-The-Go):
Për lidhës:
USB-A (femër)
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Akasa USB OTG edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE