Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Philips HDMI, transmetim audio/video, 5 m

Kodi i produktit:
270842
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8712581345204
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8712581345204
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
5
Kodi:
Phil-SWV2434W/10
Lansuar më:
25. 9. 2019
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Hiri
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Bashkangjitja Kabllo Philips HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE