Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karikues Huawei GSM USB Type-C AP52

Kodi i produktit:
190480
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 Player, tablet, video kamerë
EAN:
6901443115907
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4071259

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në ditët e sotme, kompania Huawei renditet në krye të listës në mesin e prodhuesve të pajisjeve celulare dhe për produktet e saj gjithashtu furnizohet me pajisje origjinale të kualitetit të lartë që mund të rrisin komoditetin e përdorimit dhe mbrojtjen e telefonit tuaj celular. Një ndër elementet e tilla është edhe karikuesi origjinal USB Type-C. Ky është karikuesi origjinal Huawei, USB mikro USB Type-C. Reduktimi do të lejojë përdorimin e kabllos me mikro-konektor USB në telefonin tuaj me të dhëna hyrëse USB Type-C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 Player, tablet, video kamerë
EAN:
6901443115907
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4071259
Lansuar:
10 Maj 2016
Lidhësit:
Micro USB, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB C (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Micro USB B (femër)
Prodhuesi:
Huawei

Bashkangjitja Karikues Huawei GSM USB Type-C AP52 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE