Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Samsung Micro USB

Kodi i produktit:
196804
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 Player, tablet, video kamerë
EAN:
8806088480985
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EE-GN930BWEGWW

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A posedoni telefon të mençur të tipit Smsung Note 7? Samsung ka përgatitur për ju një gamë të tërë të aksesorëve origjinal të cilët përdoren për mbrojtje të telefonit tuaj, shtim të funksioneve të tij dhe thjeshtësim të përdorimit të telefonit Galaxy Note. Produkt shumë i përshtatshëm për përdorim. Përmban USB të tipit C për karikim dhe transferim të të dhënave nga pajisjet e ndryshme. Lidhja mund të bëhet përmes USB-së të tipit C, A apo ndonje USB-je mikro. Kjo pajisje ofrohet në ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 Player, tablet, video kamerë
EAN:
8806088480985
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EE-GN930BWEGWW
Lansuar:
13 Gusht 2016
Lidhësit:
Micro USB, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Micro USB-B (femër)
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Karikues Samsung Micro USB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE