Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kokë kablloje reduktuese Lightning FIXED, e bardhë

Kodi i produktit:
193951
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8591680058334
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIXA-MTOL-WH

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këtë produkt mund ta përdorni për pajisjet tuaja si iPhone, iPad ose iPod me lidhëse Lightning në menyrë që mbushja e këtyre të fundit të kryhet në mënyrë më të shpejtë dhe më të lehtë. Falë madhësisë kompakte, ju mund të keni kokën tuaj reduktuese në çdo çast, pa interferime. Mbështet sistemin operativ iOS dhe versionet e tij më të hershme. Ngjyra: e bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8591680058334
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FIXA-MTOL-WH
Lansuar:
13 Korrik 2016
Lidhësit:
Lightning, micro USB
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Micro USB (femër)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
FIXED

Bashkangjitja Kokë kablloje reduktuese Lightning FIXED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE